Author: l***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it is so pretty and the material is great, also the zipper works fine
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: 30kr
one-size
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Cute |
| Festivals | New Year |
| Batteries Included | No |
| Height | 18 cm |
| Length | 28 cm |
| Width | 5 cm |
| SKU | sb2406293400143444 |
Overall Rating: 4.88/5
Author: l***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it is so pretty and the material is great, also the zipper works fine
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: e***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and large storage space
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: l***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My daughter got this to make a gift pack for a friend. It's soft and larger than I was expecting so she can get some nice bits to fit in.
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it stunning colour
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)